Forum metodykastudiow.forumoteka.pl Strona Główna metodykastudiow.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysly na bzines

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum metodykastudiow.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nataliaplocka
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 3:53 pm    Temat postu: Pomysly na bzines Odpowiedz z cytatem

Jak obiecałam tak robię. Przynajmniej dzis hds nie ma pomysłu jak wyrwać mnie z zycia. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 12:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nataliaplocka
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam no i gdzie Wasze propozycje na biznes?
Ja mam już coś wybranego i nawet stworzyłam szablon w załączeniu na ten konkretny pomysł po to by przybliżyć/wyjaśnić Wam moje intencje.
Wybrałam usługę firmy sprzątającej która będzie skupiać się na sprzątaniu domów prywatnych na osiedlach zamkniętych.
Teraz często młodzi ludzie kupują takie domki,w segmentach lub bliźniacze i nie mają czasu ich posprzątać,bo mają dzieci,pracują itd.
Sama jestem takim przykładem ,bo mam taki dom,dzieci,pracuję,gotuję,opiekuję się ogrodem no i studiuję,więc wiem jak to wygląda i bez pomocy Pani sprzątającej nie dałabym rady fizycznie ogarnąć się.
I dlatego uważam ,że jest to możliwy biznes, na pewno nie wirtualny.
Bardzo proszę Was o zapoznanie się z treścią szablonu,czekam na opinie,uwagi,komentarze z Waszej strony.
JEŚLI MACIE INNE POMYSŁY PRZESYŁAJCIE,JA ZACZĘŁAM WIĘC MOŻE BĘDZIE ŁATWIEJ JUŻ.
Wybierzemy najlepszą,najciekawszą propozycję.
CZASU JEST CORAZ MNIEJ...

ILONA PAJĄK-DZIKOWSKA

Ilona jakbyś mogła wrzucić tu jescze screena tego projektu bo iPad daje mi ograniczone możliwości
Powrót do góry
nataliaplocka
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaaaa wściekne sie. Juz nie wiem który @ jest odpowiedzią na co
Powrót do góry
nataliaplocka
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wyborcza.pl/1,75248,15220178,Miliardy_na_psy_i_koty__Karma_to_za_malo__Spa__DogTV.html.
Link a pro po psów
Powrót do góry
nataliaplocka
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Fajny pomysł. Dość logiczny ale popularny.

Mój pomysł to projekt, który będę realizował od stycznia 2015. Domeny już zostały kupione.
Rzecz z pozoru zabawna i irracjonalna Smile, a nazywa się PetFashionBlog - czyli luksusowy blog dla wlaścicieli zwierzaków.

W skrócie :
Biznes do organicznego rozwoju - pierwsze zyski planowane za min 1rok (szacuję, że stworzenie pełnej platformy potrwa 2 lata)
Zaczynam od blogu inspirując się portalami z USA i UK (w Polsce byłbym pionierem). Chodzi o rzeczy z najwyższej półki, które są dostępne tylko za granicą (projektanci, handmade)
Na początku tematyka typowo fashion - ubranka obroże smycze
Po kilku miesiącach, kiedy mam już trochę użytkowników i komentarzy odpalam 1 etap platformy - sklep tematyczny.
Następnie wplatam tematykę mega zdrowej i drogiej karmy dla psów - po kilku miesiącach do oferty sklepu wkradają się najwyższej jakości produkty żywnościowe...
Kolejnym krokiem są akcesoria i zabawki - mega jakość.

Marżę reguluję jak chcę ze względu na to, że WIĘKSZOŚĆ towarów nie jest dostępna w Polsce (żywność jest w Polsce ale tu największy zysk czerpiemy z reklam i bannerów producentów).
Bogaci ludzie chcą mieć coś co im się spodoba na drugi dzień, nie chcą czekać na shipping z USA, czy UK. Wchodzą w grę również kwestie bezpieczeństwa przesyłki.

Z przeprowadzonych badań wyciągam analizy, które produkty o jakim designie najlepiej się sprzedają. Rozpoczynam współpracę z chinami i tworzę własną markę premium dla zwierząt (przykładowy koszt ubranka, czy gadzetu to od 1 do 7$ z chin) - ceny dopasowane do reszty, czyli najwyzsza półka.

Projekt jest ciężki do przeniesienia na kartke bo ma wiele wątków i rozwija się w większości organicznie. Nie chciałem opisywac wszystkiego po kolei bo siedziałbym tu i kwitł Smile.
Ale jak Wam się podoba możemy się zmobilizować i popracować nad tym razem.

Wkład 8-10tyś zł.
Szacowany zysk 15-18tyś/mc po 2-3 latach.

Tomek
Powrót do góry
nataliaplocka
Site Admin

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i podzielę sie jakimś swoim pomysłem. Jest to zalażek ale nie chce zeby było ze nie myślałam o was. Myślałam ale za korzystanie z internetu czy telefony w pracy otrzymuje karę pieniężna. Za myślenie o czymś innym nie. Ja mam dwa pomysły na przyszłość. Tylko nie rozwijałam ich. Na razie to tylko pomysły żadnych szczegółow. 1) firm oferująca profesjonalna archwizację dokumentów oraz profesjonalne niszczenie dokumentów. Tutaj mam troche sczegolow. Teren: woj łódzkie okolice rawy mazowieckiej. Dlaczego a no dlatego ze rawa mazowiecka jest tuż przy trasie szybkiego ruchu katowickiej, gierkówce zwał jak zwał. Rozwijają sie tam duże firmy ale nie ma nigdzie czegoście takiego a jak wiadomo dokumenty przechowywać trzeba nawet w gluoim sklepie 5 lat. Wiec piwnica u kolwalskiego to kiepski pomysł. A niszczenie polegajaće na spaleniu w pobliskim lesie tez słabo. Pomysł pierwszy

Drugi

Wykorzystywanie naturalnych źródeł energii odnawialnej
Teraz jes na to czas. Wszyscy ekologia na 100% chciałabym oferować ludziom montaż takich źródeł e ergii przy domach rownież w okolicach rawy mazowieckiej (jest to moje miasto rodzinne stad duże. Zainteresowanie, urodziłam sie w Warszawie ale jestem ścisłe związana z tymi okolicami). Chciałabym Zeby firma ta oferowała materiały monataz gwarancje i prrzece wszystkim pomoc w uzyskańiu dotacji. Społeczeństwo sie bogaci staje świadome itp ale sa to tereny wiosek i nie bedą widzieli ile na tym oszczędna tylko ile bedzie trzeba wydacc
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 12:47 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarzenaM

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje głosowanie na który pomysł się decydujemy i trzeba się będzie wziąć za dalszy etap - czasu coraz mniej a trzeba zacząć tworzyć prezentacje.

btw: dobry pomysł z forum pocztę naprawdę było ciężko ogarnąć Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum metodykastudiow.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: